Vedoucí

Michal Novotný

Michal Novotný

Hlavní vedoucí

Pasivní sportovec s občasnými sklony k aktivitě. Miluji turistiku, tu pěší obzvláště. Jelikož mám rád svět kolem sebe a rád zprostředkovávám můj pohled na něj ostatním, často mě můžete vidět s foťákem nebo kamerou. Je-li příležitost, rozeznívám struny na sladkém dřevě (a nemyslím tím lékořici). Jsem flegmatický sangvinik s cholerickými sklony k melancholii. Tři roky jsem studoval volnočasovou pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvoval kurz hlavních vedoucích dětských táborů akreditovaný MŠMT. Pracuji jako programátor. Nemám rád brokolici, vařený hrášek, studené nohy a žehlení.

Lucie Chybová

Lucie Chybová

Zástupkyně hlavního vedoucího

Ahoj táborníci! V civilu jsem studentkou práva, ale jakmile v knihovně zaklapnu poslední zaprášenou bichli, s nadšením se vrhám do prázdninového světa. Letní tábor je pro mě srdeční záležitostí, je pro mě synonymem k letním prázdninám. Na táboře mám nejraději bojovky, hledání pokladu a táboráky s kytarou. Svůj volný čas nejraději trávím venku ve společnosti dobrých lidí. To tábor každoročně splňuje, takže si jej nemůžu nechat ujít ani letos.

Lucie Součková

Lucie Součková

Zdravotnice/vedoucí

Ahoj všichni! Jmenuji se Lucka, vystudovala jsem zdravotnického záchranáře a nyní pracuji na Urgentním příjmu dospělých ve Fakultní nemocnici Motol. S táborem mám dlouholeté zkušenosti, několik posledních let jako vedoucí a ani jako dítě jsem si nenechala ujít žádné táborové dobrodružství. Prázdniny bez tábora nejsou prázdniny, je to skvělá příležitost jak si odpočinout od pracovních povinností a užít si chvíle plné smíchu, her, sluníčka a pohody. Když v mimotáborovém světe nejsem zrovna v práci a nejsem někde s kamarády, ráda trávím volný čas lezením, plaváním, procházkami v přírodě a v zimě hlavně lyžováním. Tak šup, ať už je tady léto a my si můžeme společně užívat tábor!

Kateřina Pecáková

Zdravotnice/vedoucí

Ahoj, já jsem Kačka, na tábor jsem začala jezdit až ve svých 14 letech a stále mě to nepustilo, jsem krásný úkaz toho, že i starší děti si tábor mohou zamilovat do konce života. Je mi 19 let a jako praktikantka/vedoucí pojedu letos už třetím rokem, letos se budu i příležitostně vyskytovat na marodce, kde se snad ale budeme potkávat co nejméně. Závodně jsem skákala na trampolínách a tři roky jsem i trénovala malé skokánky, teď jsem to však musela přerušit kvůli maturitě. Když můžu, trávím veškerý čas venku s přáteli či nějakým sportem. Miluji vodu a vodní radovánky v bazénu, na ty už se na tábor moc těším. Dále co dělám, pokud nejsem venku? No teď se primárně připravuji na maturitu na gymplu a odpoledne sem tam chodím pracovat do kavárny jako baristka. Těším se, až mi skončí škola a stresy s ní, protože vím, že mě čeká krásné léto, a hlavně náš tábor. Prosím tedy, už aby byl červenec.

Vojtěch Červ

Vedoucí

Zdar a sílu, přátelé! Jsem mladý a zdatný jedinec se sklony k pasivně aktivnímu spánku. Vystudoval jsem SPŠ Stavební J. Gočára a nyní pracuji jako stavební mistr. Táborům se věnuji již pár let a spolupráce s dětmi mi není cizí. Jsem aktivní fanoušek bojových sportů a videoher. Rád se směji, rád trávím čas na venkově a také rád lyžuji. Jsem vysoce inteligentní jedinec se sklony ke skromnosti a megalomanství. Moc se těším na společných 14 dní na táboře. Lovu zdar!

Michal Gregor

Michal Gregor

Vedoucí

Zdar táborníci, jmenuji se Michal a vystudoval jsem smíchovskou průmyslovku. Vyzkoušel roli praktikanta, střídacího vedoucího a nakonec jsem zakotvil u pozice oddílového vedoucího. Užívám si připravování her, bojovek a dalších aktivit. Je to příjemně strávených 14 dní s bezva partou lidí. Už se na to moc těším a doufám, že si to všichni parádně užijeme. Čauuu na táboře.

Tereza Kábová

Tereza Kábová

Vedoucí

Jsem velká tábornice! Minimálně duší určitě – moc ráda trávím čas v přírodě, procházkami v lese nebo na výletech za českou historií. A co mě baví dál? Tvoření a vyrábění, čtení knížek, vybarvování omalovánek a náš tábor! Přes rok pracuji ve škole jako krotitelka malých zvířátek (rozuměj vychovatelka ve školní družině), vedu kroužky pro děti a tak, takže o prázdninách si jezdím odpočinout na dětský tábor 🙂 A co byste o mně ještě měli vědět? Mám ráda náušnice, sluníčko, čokoládu a vůbec sladká jídla a taky svoje plyšáky… jo a prý jsem děsně soutěživá… :-))

Martin Ládyš

Martin Ládyš

Vedoucí

Ahoj táborníci, kamarádi a showmani, jako vedoucí jezdím na tábor už několik let v létě i v zimě, letos opět do Podhradí u Ledče nad Sázavou. Už se těším na 14 dní plných sluníčka, zábavy a soutěží. Mezi mé koníčky patří především fotografování a RC modelařina, nejvíce drony. Nepotkáte mě se špatnou náladou.

Laura Budková

Praktikantka

Ahoj všem táborníkům! Jmenuji se Laura a studují pedagogickou školu v Čáslavi. Na tábor jsem začala jezdit od svých 10 let a letos se těším, že budu moct jet s vámi do Podhradí! Nejradši travím svůj čas na prknech divadla, kde se neustále učím od svých kolegů na přijmačky na divadelní vysokou školu. Když zrovna nejsem v divadle, tak si čtu knížky, které mi přirostly k srdíčku jakmile jsem se naučila číst.V Létě vždy ráda vyrazím s přáteli na vodu a nebo právě na tábor, protože bez něho si prázdniny nedokážu představit.

Dominik Ježek

Dominik Ježek

Praktikant

Ahoj, jmenuji se Dominik, tábor je pro mě místem, kde jsem s úžasnými  lidmi, kde si odpočinu, zasportuji a když přijedu domů, tak vzpomínám, jak moc super to bylo. Hrozně rád sportuji, hraji hry a hlavně jsem s kamarády. Studuji průmyslovou školu v Táboře. Jinak hraji fotbal, americký fotbal a volejbal. Doufám, že se na táboře spolu uvidíme a zažijeme spolu mnoho zábavy.

Tomáš Střižík

Tomáš Střižík

Praktikant

Ahojte všichni, jsem Tomáš, je mi 17 let a studuji na SPŠSE a VOŠ v Liberci – obor elektrotechnik. Na tábor letos pojedu už desátým rokem (letos konečně jako praktikant) a doufám, že tím to ještě nekončí. Zabývám se hraním a trénováním házené. Ve volném čase se rád věnuji jízdě na kole, běhu, jezdím na snowboardu nebo na běžkách a rád jezdím na lodích. Dá se říct že žádný sport mi není cizí. Táboření miluji už od mala a není nic lepšího než trávit tyto příjemné aktivity se super lidmi se kterými se nenudíte. A přesně takový je NÁŠ TÝM.

Daniel Jechoutek

Daniel Jechoutek

Vedoucí na částečný úvazek

Táborům zdar a tomu našemu zvlášť! Je tomu již po několikáté, co se vydám na táborové dobrodružství. Jako adolescent jsem bohužel na tábory vzhledem k hokejovému vytížení nenacházel čas. Proto si ho teď maximálně užívám, i když mi pracovní povinnosti nedovolí jet na celých 14 dní. Vážím si každé chvilky strávené v naší skvělé partě, která snad ani neumí zkazit legraci. Dnes vidím, že právě na táborech, jako je ten náš, vznikají přátelství vybudovaná na hlubokých a pevných základech. V osobním životě podnikám v gastronomii a vedu firmu zabývající se rozvozem jídel. Baví mě sport, geografie, historie a mým velkým koníčkem je řízení hokejových zápasů. V Podhradí budu připraven vytvořit všem zúčastněným nezapomenutelné zážitky. Těším se a mějte slunce v duši!

Michal Koretz

Michal Koretz

Vedoucí na částečný úvazek

Ahoj, na tábor jedu jako vedoucí již po několikáte. Moje zkušenosti s tábory sahají hodně do minulosti. Jezdil jsem jako dítě, puboš, praktikant i vedoucí na různé tábory, letos tedy opět Podhradí. Jako vedoucí jezdil už můj děda, táta, strejda i teta. Jsem sportovec tělem i duší, vodák, horolezec, volejbalista, potápěč, cyklista, plavec, kytarista, ukulelista, král prolézaček a rekreační běžec. Zdárně jsem dokončil magisterská studia na Přírodovědecké fakultě UK, zaměření inženýrská geologie. Těším se na těch pár dní na táboře, až si odpočinu od pracovního života a unavím se pro změnu zábavou.

Tereza Šibravová

Tereza Šibravová

Vedoucí na částečný úvazek

Ahoj, už roky jezdím na dětské tábory, protože jsem možná trochu pořád dítě, ale letos mi moje pracovní vytížení už bohužel nedovolí strávit na táboře celých 14 dní. Na táboře jsem našla spoustu opravdových přátel, hodně zábavy a zážitků, na které budu vždycky ráda vzpomínat a kvůli tomu se budu podílet alespoň na organizaci tábora a připojím se na tak dlouho, jak jen budu moci a užiji si s vámi alespoň pár dní.

Hana Ládyšová

Hana Ládyšová

Podpora z domovské základny

Tak se letos zase setkáme v Podhradí u Ledče nad Sázavou a prožijeme každoroční čtrnácti denní dobrodružství. Pracuji v rodinné firmě na pozici ekonomické referentky. Ve svém volnu ráda chodím do kina, na výlety, jezdím na vodu. Ráda čtu, momentálně vybarvuji obrázky podle čísel a vznikají z toho docela hezké výtvory na to, že jsem absolutní výtvarný antitalent. Celkově se ráda věnuji věcem, které mi moc nejdou – lyžování (potřebuji placaté kopce), zpívání (potřebuji, aby mě nikdo neslyšel). V létě se nejvíc těším na celotáborovou hru a nové zážitky.

Richard Gregor

Richard Gregor

Technická podpora

Ahoj, taky se už těšíte na tábor? Já určitě. Už teď přemýšlím, jak využít své technické nápady ke zpestření tábora. Rád vymýšlím různé technická udělátka, která přispějí k atraktivnosti tábora. Jinak připravuji svou filmovou techniku, abych se na Vás mohl dívat přes hledáček kamery a s kolegou Michalem mohl připravit oskarový film o táboře. Doufám, že už pomalu ladíte hlasivky, ne na řev v boji, ale na zpěv u táborového ohně za doprovodu libého zvuku našich sladkých dřev.