„Nej“ našich vedoucích – Dan J. [foto]

„Nebát se a nekrást!“ motto našeho vedoucího Dana, který k našemu týmu neodmyslitelně patří! Je to velký pohodář, smíšek a člověk, který jde vždy do všech nápadů a plánů po hlavě. Pro zábavu a zážitky dětí by se (snad i doslova) rozkrájel! 🙂 A kromě táborové zábavy věnuje spoustu času své práci a velkému koníčku, kterým je hokej a vůbec sportování. Co na sebe Dan prozradil?1) Okamžik, kdy jsi na sebe byl nejpyšnější?
Dříve jsem na sebe býval dost a často pyšný, jak se říká pýcha předchází pád. Proto paradoxně nejpyšnější jsem teď, kdy jsem pobral zbytky pokory a ten okamžik stále prožívám.
2) Nejlepší zážitek v tvé kariéře hokejového rozhodčího?
Za 10 let v pruhovaném dresu je zážitků skutečně dost. Ten zatím nejlepší bych přisoudil finálovému utkání 2.ligy, Kolín-Tábor, ze kterého jsem odjížděl velmi spokojený. Kromě jedné sporné situace s gólem a pár dalších vyloučení se nic moc nedělo, ale atmosféra a důležitost utkání udělaly své. Nejcennější na celém byla pochvala od bývalého vynikajícího rozhodčího Jiřího Lípy.
3) Největší kulinářský zážitek?
Největším kulinářským zážitkem pro mě jistě byl, mnohým dobře známá restaurace Zdeňka Pohlreicha – Café Imperial. Jejich US Hanger steak a čokoládová bombu „Surprise“ mohu směle doporučit všem, co stojí o trochu jiné pojetí času stráveného v restauraci.
4) Nejbláznivější věc, co jsi kdy udělal?
Nad touto otázkou jsem přemýšlel o něco déle, než nad ostatními. Až jsem si vzpomněl. Zpáteční cestou vlakem z florbalového turnaje hokejových rozhodčí z Ústí nad Labem jsem ve znamení zaznamenaného úspěchu vystříkal šampaňským celé jedno kupé. Asi si dokážete představit němý výraz všech přítomných …

Chcete si s Danem pokecat o hokeji, o historii, která ho velmi zajímá a nebo si s ním třeba zaběhnout kiláček? Tak to musíte jet s námi na letní tábor, protože tam k tomu všemu budou skvělé příležitosti!

Fotogalerie