Vedoucí – 2021

Lucie Hanilcová

Hlavní vedoucí

Ahoj táborníci!
Součástí téhle táborové party jsem už nějaký ten pátek. Vyzkoušela jsem si roli praktikantky, vedoucí, vymýšlela jsem hry do celotáborovky, byla jsem vedoucí malých princezen, středních rošťáků i starších smíšených oddílů. Letní tábor je pro mě srdeční záležitostí. Na tábory jsem jezdila celé dětství a ráda bych umožnila dětem si podobná intenzivní letní dobrodružství zažít také. Na táboře mám nejraději bojovky, hledání pokladu, atmosféru kamarádství a táboráky s kytarou. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě ve společnosti dobrých lidí. To tábor každoročně splňuje, takže si jej nemůžu nechat ujít ani letos.

Michal Novotný

Michal Novotný

Zástupce hlavní vedoucí

Pasivní sportovec s občasnými sklony k aktivitě. Miluji turistiku, tu pěší obzvláště. Jelikož mám rád svět kolem sebe a rád zprostředkovávám můj pohled na něj ostatním, často mě můžete vidět s foťákem nebo kamerou. Je-li příležitost, rozeznívám struny na sladkém dřevě (a nemyslím tím lékořici). Jsem flegmatický sangvinik s cholerickými sklony k melancholii. Tři roky jsem studoval volnočasovou pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvoval kurz hlavních vedoucích dětských táborů akreditovaný MŠMT. Pracuji jako programátor. Nemám rád brokolici, vařený hrášek, studené nohy a žehlení.

Lucie Součková

Lucie Součková

Zdravotnice/vedoucí

Ahoj všichni! Jmenuji se Lucka, vystudovala jsem zdravotnického záchranáře a nyní pracuji na Urgentním příjmu dospělých ve Fakultní nemocnici Motol. S táborem mám dlouholeté zkušenosti, několik posledních let jako vedoucí a ani jako dítě jsem si nenechala ujít žádné táborové dobrodružství. Prázdniny bez tábora nejsou prázdniny, je to skvělá příležitost jak si odpočinout od pracovních povinností a užít si chvíle plné smíchu, her, sluníčka a pohody. Když v mimotáborovém světe nejsem zrovna v práci a nejsem někde s kamarády, ráda trávím volný čas lezením, plaváním, procházkami v přírodě a v zimě hlavně lyžováním. Tak šup, ať už je tady léto a my si můžeme společně užívat tábor!

Kateřina Pecáková

Zdravotnice/vedoucí

Ahoj, já jsem Kačka, na tábor jsem začala jezdit až ve svých 14 letech a stále mě to nepustilo, jsem krásný úkaz toho, že i starší děti si tábor mohou zamilovat do konce života. Jako praktikantka/vedoucí/zdravotnice jezdím už nějaký ten rok a snad ještě dlouhou dobu budu. Závodně jsem skákala na trampolínách a tři roky jsem i trénovala malé skokánky, to jsem bohužel kvůli škole musela přerušit. Když můžu, trávím veškerý čas venku s přáteli či nějakým sportem. Miluji vodu a vodní radovánky v bazénu, na ty už se na tábor moc těším. Dále co dělám, pokud nejsem venku? No teď se učím a odpoledne sem tam chodím pracovat do kavárny jako baristka. Těším se, až mi skončí škola a stresy s ní, protože vím, že mě čeká krásné léto, a hlavně náš tábor. Prosím tedy, už aby byl červenec.

Laura Budková

Vedoucí

Ahoj všem táborníkům! Jmenuji se Laura a studují pedagogickou školu v Čáslavi. Na tábor jsem začala jezdit od svých 10 let a letos se těším, že budu moct jet s vámi do Podhradí! Nejradši travím svůj čas na prknech divadla, kde se neustále učím od svých kolegů na přijmačky na divadelní vysokou školu. Když zrovna nejsem v divadle, tak si čtu knížky, které mi přirostly k srdíčku jakmile jsem se naučila číst.V Létě vždy ráda vyrazím s přáteli na vodu a nebo právě na tábor, protože bez něho si prázdniny nedokážu představit.

Michal Gregor

Michal Gregor

Vedoucí

Zdar táborníci, jmenuji se Michal a vystudoval jsem smíchovskou průmyslovku. Vyzkoušel roli praktikanta, střídacího vedoucího a nakonec jsem zakotvil u pozice oddílového vedoucího. Užívám si připravování her, bojovek a dalších aktivit. Je to příjemně strávených 14 dní s bezva partou lidí. Už se na to moc těším a doufám, že si to všichni parádně užijeme. Čauuu na táboře.

Dominik Ježek

Dominik Ježek

Vedoucí

Ahoj, jmenuji se Dominik, tábor je pro mě místem, kde jsem s úžasnými  lidmi, kde si odpočinu, zasportuji a když přijedu domů, tak vzpomínám, jak moc super to bylo. Hrozně rád sportuji, hraji hry a hlavně jsem s kamarády. Studuji průmyslovou školu v Táboře. Jinak hraji fotbal, americký fotbal a volejbal. Doufám, že se na táboře spolu uvidíme a zažijeme spolu mnoho zábavy.

Martin Ládyš

Martin Ládyš

Vedoucí

Ahoj táborníci, kamarádi a showmani, jako vedoucí jezdím na tábor už několik let v létě i v zimě, letos opět do Podhradí u Ledče nad Sázavou. Už se těším na 14 dní plných sluníčka, zábavy a soutěží. Mezi mé koníčky patří především fotografování a RC modelařina, nejvíce drony. Nepotkáte mě se špatnou náladou.

Hana Ládyšová

Hana Ládyšová

Vedoucí

Tak se letos zase setkáme v Podhradí u Ledče nad Sázavou a prožijeme společně každoroční čtrnáctidenní dobrodružství. Momentálně mě plně zaměstnává syn Vojta. Předtím jsem pracovala jako ekonomka v rodinné firmě. Ráda se setkávám s kamarády, chodím na výlety, sjíždím řeku na lodích, zpívám, lyžuji, směji se. Také se ráda věnuji přípravě tábora a vymýšlení srandiček, které v létě budeme vyvádět :-).

Tereza Novotná

Vedoucí

Jsem velká tábornice! Minimálně duší určitě – moc ráda trávím čas v přírodě, procházkami v lese nebo na výletech za českou historií. A co mě baví dál? Tvoření a vyrábění, čtení knížek, vybarvování omalovánek a náš tábor! Přes rok pracuji ve škole jako krotitelka malých zvířátek (rozuměj vychovatelka ve školní družině), vedu kroužky pro děti a tak, takže o prázdninách si jezdím odpočinout na dětský tábor 🙂 A co byste o mně ještě měli vědět? Mám ráda náušnice, sluníčko, čokoládu a vůbec sladká jídla a taky svoje plyšáky… jo a prý jsem děsně soutěživá… :-))

Tomáš Střižík

Tomáš Střižík

Vedoucí

Ahojte všichni, jsem Tomáš a je mi 18 let. Kromě studia se zabývám hraním a trénováním házené. Ve volném čase se rád věnuji jízdě na kole, běhu, jezdím na snowboardu nebo na běžkách a rád jezdím na lodích. Dá se říct, že žádný sport mi není cizí. Táboření miluji už od mala a není nic lepšího než trávit tyto příjemné aktivity se super lidmi se kterými se nenudíte. A přesně takový je NÁŠ TÝM, protože ten slovo „nuda“ nezná.

Eliška Cichoňová

Praktikantka

Ahoj, já jsem Eliška, říkají mi Cíca a studuji osmileté gymnázium. Na tento tábor jezdím už od svých 8 let. Prázdniny bez tábora? To přeci nejsou prázdniny. Ve volném čase dělám atletiku a trávím ráda čas se svými přáteli. Také moc ráda cestuji. Vlastně mám ráda jakýkoli pohyb, sport a soutěže. Moc se těším na zážitky a na společně strávených 14 dní na táboře!

Veronika Krumpholcová

Praktikantka

Ahoj milí táborníci! Jmenuji se Verča a pracuji na základní škole. A protože jsem věčný student, dálkově studuji na pedagogické fakultě v Liberci. No, když mi zbyde nějaký čas, ráda sportuji a výletím, miluju přírodu a hory. Také vedu kroužek mladých hasičů. Co si představíte, když se řekne slovo tábor? Já léto, legraci, bojovky, spoustu nových přátel a také zážitky, na které se vzpomíná celý život. A tak se už moc těším, až s vámi všechny ty zážitky na táboře prožiju :-).

Michal Koretz

Michal Koretz

Vedoucí na částečný úvazek

Ahoj, na tábor jedu jako vedoucí již po několikáte. Moje zkušenosti s tábory sahají hodně do minulosti. Jezdil jsem jako dítě, puboš, praktikant i vedoucí na různé tábory, letos tedy opět Podhradí. Jako vedoucí jezdil už můj děda, táta, strejda i teta. Jsem sportovec tělem i duší, vodák, horolezec, volejbalista, potápěč, cyklista, plavec, kytarista, ukulelista, král prolézaček a rekreační běžec. Zdárně jsem dokončil magisterská studia na Přírodovědecké fakultě UK, zaměření inženýrská geologie. Těším se na těch pár dní na táboře, až si odpočinu od pracovního života a unavím se pro změnu zábavou.

Richard Gregor

Richard Gregor

Technická podpora

Ahoj, taky se už těšíte na tábor? Já určitě. Už teď přemýšlím, jak využít své technické nápady ke zpestření tábora. Rád vymýšlím různé technická udělátka, která přispějí k atraktivnosti tábora. Jinak připravuji svou filmovou techniku, abych se na Vás mohl dívat přes hledáček kamery a s kolegou Michalem mohl připravit oskarový film o táboře. Doufám, že už pomalu ladíte hlasivky, ne na řev v boji, ale na zpěv u táborového ohně za doprovodu libého zvuku našich sladkých dřev.

Vojtěch Červ

Sponzor

Zdar a sílu, přátelé! Jsem mladý a zdatný jedinec se sklony k pasivně aktivnímu spánku. Vystudoval jsem SPŠ Stavební J. Gočára a nyní pracuji jako stavební mistr. Táborům se věnuji již pár let a spolupráce s dětmi mi není cizí. Jsem aktivní fanoušek bojových sportů a videoher. Rád se směji, rád trávím čas na venkově a také rád lyžuji. Jsem vysoce inteligentní jedinec se sklony ke skromnosti a megalomanství. Moc se těším na společných 14 dní na táboře. Lovu zdar!

Daniel Jechoutek

Daniel Jechoutek

Backstage

Táborům zdar a tomu našemu zvlášť! Je tomu již po několikáté, co se vydám na táborové dobrodružství. Jako adolescent jsem bohužel na tábory vzhledem k hokejovému vytížení nenacházel čas. Proto si ho teď maximálně užívám, i když mi pracovní povinnosti nedovolí jet na celých 14 dní. Vážím si každé chvilky strávené v naší skvělé partě, která snad ani neumí zkazit legraci. Dnes vidím, že právě na táborech, jako je ten náš, vznikají přátelství vybudovaná na hlubokých a pevných základech. V osobním životě podnikám v gastronomii a vedu firmu zabývající se rozvozem jídel. Baví mě sport, geografie, historie a mým velkým koníčkem je řízení hokejových zápasů. V Podhradí budu připraven vytvořit všem zúčastněným nezapomenutelné zážitky. Těším se a mějte slunce v duši!

Tereza Šibravová

Tereza Šibravová

Backstage

Ahoj, už roky jezdím na dětské tábory, protože jsem možná trochu pořád dítě, ale letos mi moje pracovní vytížení už bohužel nedovolí strávit na táboře celých 14 dní. Na táboře jsem našla spoustu opravdových přátel, hodně zábavy a zážitků, na které budu vždycky ráda vzpomínat a kvůli tomu se budu podílet alespoň na organizaci tábora a připojím se na tak dlouho, jak jen budu moci a užiji si s vámi alespoň pár dní.

Vojtěch Ládyš

Praktikant ve vývinu

Ahoj. Jmenuji se Vojta a jsem novou posilou táborového týmu. Rád jezdím na výlety v kočárku a poznávám nová místa a nové lidi . Taky se učím plavat ve vaně.