Jakub Zavřel

Jakub Zavřel

Vedoucí

Čau jsem Kuba, pasivně agresivní disgrafik, ironik, člen ČHS / HO Humanita/ SVJ / Alpenverein / Multisport / Midjourney / Městká knihovna v Praze, plátce koncesionářských poplatků, diskutér s názorem na všechno, lovec blesků na volné noze, exorcista samouk, BEM + Tachyon evangelista, CSS padavan, konzervativní javascriptista, ateista hlásící se k víře Jedi, humorista občasně na hraně trapnosti, pamětník hraní na Sega platformě, milovník Návratu do budoucnosti a Ready player one, comicsový pseudoznalec, majitel nikdenevzlétnuvšího FPV dronu, hyperaktivátor, stopař co s tím po jednom tripu Londýn -> Praha skončil, poživatel zázvorových čajů, čokoholik, nonkoformista, DIY snaživec, čepičář, sváteční jezdec, dodávkový táborník, nešikovný řidič parkující velké auto, nákupčí v akcích, sběratel Albert bodíků, ženáč, táta co ho znaj ve školce, fousáč, člověk co se málo potí, disrytmik, sběratel lezeckých průvodců, obdivovatel Jack Russell teriérů, glaukomik, canyonér se strachem z vody, english grammar freestyler, posluchač dobré hudby napříč žánry a dobou, majitel stejného seznam emailu již déle než 25 let, chodec co denně dá aspoň 10K kroků, Androidista, uživatel GIFových odpovědí, nekompromisní ekofašista realista se sklony k ignoraci pravopisu a občasným nedostatkem empatie. No a tedy i sebestředný majitel nejdelšího sebepopisku na TNS!

Na tábory jsem jezdil jako dítě a miloval jsem to. Pak jsem vedoucoval dětem a bylo to moc fajn. Teď mám děti svoje vlastní a chci jim tenhle svět ukázat. Asi třetina vedoucích si mě pamatuje jako svého vedoucího, když byli malí špunti a špuntky. Objel jsem kus světa a zase se vrátil zpět do ČR. Můžete mě občasně potkat na pražských lezeckých stěnách a přilehlých skalních oblastech.


Jak mě vidí tým

Lucie Hanilcová
Táta dvou dětí, který má v kapse taškařici pro každou příležitost.
Lucie Hanilcová
Tereza Novotná
Kuba nesnáší, když se nic nedělá. A taky nesnáší, když se o něčem jen mluví a nedělá se to. Občas je trochu moc akční, ale není třeba se ho bát - malé lidi nejí... (ověřila jsem si to!).
Tereza Novotná
Kateřina Pecáková
Vyleze a seslaňuje každou stěnu a ještě bude mít na vodítku dvě děti a psa.
Kateřina Pecáková
Kateřina Karnetová
Vždy má po ruce nějakou hru a nebojí se do všeho vrhnout po hlavě.
Kateřina Karnetová
Michal Novotný
Kolega nejen v práci, ale i pod činkou. Náš velmi nekorektní vztah je kořeněný velmi nekorektním humorem.
Michal Novotný
Hana Ládyšová
Cirkusový kejklíř a staronová posila týmu.
Hana Ládyšová
Tomáš Střižík
Můj první vedoucí z dětských let, který má velkou zásluhu na tom, že já teď jezdím jako vedoucí.
Tomáš Střižík