9. týdnů do tábora

Do tábora zbývá 9. týdnů a vás by mohlo zajímat, co se u nás děje… 

!!! Samozřejmě pečlivě sledujeme situaci ohledně pořádání letních táborů a jsme stále optimističtější  V následujícím týdnu až dvou nás čeká velké řešení a plánování, abychom dodrželi veškerá pravidla a doporučení tak, aby se tábor mohl uskutečnit v takové podobě, jak ho naši táborníci znají a jsou na něj zvyklí a zároveň, aby nebylo ohrožené zdraví dětí ani vedoucích. Věříme, že před námi je skvělé léto, které si společně užijeme!

Proto zároveň dál probíhá tvorba celotáborové hry (už nám chybí jen velké finále a pár libůstek – máte se na co těšit!), výroba nezbytných pomůcek a propriet pro všechny hry i tolik oblíbené scénky vedoucích před „cétéčkama“ a úprava táborového harmonogramu.

Na konci května se také chystá vedoucovská výprava do našeho táborového areálu a jeho okolí, abychom doladili detaily některých her a smazali si červené puntíky v našich úkolníčcích.

V plánu je také jedno překvapení pro vás, jako náhrada za neuskutečněný výlet do labyrintů a bludišť. Zatím však není ten správný čas to prozradit. Těšte se na příští týden  kromě novinek ohledně přípravy tábora také další vedoucí se svou oblíbenou hrou! Stýská se nám po vás a už se moc těšíme!

V případě dotazů se neváhejte obrátit na vedení našeho táborového týmu, rádi Vám na vše odpovíme 🙂