Fotoden – Háňa Ládyšová

Jak si zpříjemnit čekání na léto ☀️ a hlavně odjezd na tábor 🧡⛺️🧡? Poodhalíme soukromí našich vedoucích 🙋‍♀️🙋‍♂️ a podíváme se 👀, jak probíhají jejich běžné, pracovní nebo i víkendové dny 📅. Co pro vás každý připravil? 📸

Jako první je tu vedoucí Háňa a její parťáci Vojta a Domča. Všichni tři už se na vás samozřejmě těší o prázdninách v Podhradí!

Ahoj, já jsem Háňa a jelikož jsem máma na mateřské, většinu dne trávím s těmahle dvěma klukama – Vojtou a Dominikem. Tohle je jedna naše sobota.


Ráno jsme vyrazili do Nuslí do centra Cirqueon, který se zaměřuje na moderní cirkus a v jeho prostorách právě probíhal KUK festival pro nejmenšího diváka l. My se podívali na představení Já, ty a to – bylo plné planet, raket, mimozemšťanů a moc nás zaujalo.


Pak jsme ještě řádili v KUK herně, kde jsme vyzkoušeli i nějaká ta cirkusová čísla.


Taky jsme si museli naplnit břicha, tak jsme šli do kavárny Zrno zrnko hned za rohem. Doporučujeme všema 10, vynikající sladké i slané dobroty a taky jsme si tam mohli pohrát.


A z kavárny jsme se přesunuli na oslavu osmnáctých narozenin mého bratrance ❤️ Tam nás čekalo grilování a turnaj v šipkách. Byl to parádní, i když trochu hektický den.