INFO K ODJEZDU NA TÁBOR

Je to tak! Náš tábor se nezadržitelně blíží, a proto přinášíme nezbytné informace k odjezdu do Údolí králů!
Slyšte slovo faraona.
ODJEZD (sraz) nastane tohoto roku i měsíce, dne sedmnáctého (tedy 17.7.2021) na Karlínském náměstí, v čase 15.00. Je však možné, že egyptští občané, či naši táboroví vedoucí se v těchto místech budou pohybovat již o něco dříve. Důležité je, že velbloudi jsou připravení v 15.30 svým mimochodným krokem vyrazit směrem k Podhradí. Pokud někdo plánuje dorazit po vlastní ose, nechť laskavě informuje naše vedení (není příliš dlouhé… a kontakty lze najít v sekci Kontakty…).

PŘED ODJEZDEM – prosím, nechť se všichni připraví na to, že před odjezdem bude nutné zkontrolovat některé z dokumentů, neboť na hranicích Údolí králů probíhá důsledná prohlídka všech Egypťanů. Týká se to především dokumentu bezinfekčnosti, který může potvrdit leckerý otrokář na místě odjezdu, dále pak potvrzení od Sinuheta (egyptský nebo jiný lékař) a dále test pravosti. Ten může být podán v několika variantách:
– po absolvování dvou očkovacích vakcín a rozestupu dvou týdnů
– po prodělání nakažení ne více než 180 dní
– testem PCR, ne-li starším 7 dní (pro vstup do Egypta se to jeví jako nejideálnější varianta!)
– antigenním testem, ne-li starším 3 dní, který je však nutné v průběhu našeho letního dobrdoružství zopakovat
– samotestem na místě (důrazně nedoporučujeme :-(( )
Dále bude probíhat kontrola hlav vůči neznámým druhům scarabeů, sarančat, blech a vší… (už jich máme v Egyptě dost!)

Co dodat na závěr? To, že náš tábor a především naše vedoucí poznáte v sobotu podle zelených triček si jistě všichni pamatují; to, že nás už od začátku čeká velké dobrodružství je také všem jasné! Pokud by však někomu přeci jen nějaké důležité (nebo jakékoliv) informace chyběli, napište hlavní vedoucí Lucce!