Jarní výlet!

Poslední táborový ročník už dávno pominul, podzim a náš první podzimní výlet je pryč, Vánoce jsou za námi a přichází JARO! A náš táborový tým už pomalu obouvá toulavé boty a vyráží na cesty. Ale pozor! Chceme vás vzít sebou, a tak se chystá… *bubny* DRUHÝ TÁBOROVÝ VÝLET!!!

Vyrazíme v sobotu 27. dubna z Hlavního nádraží směrem do Ronova nad Doubravou, projdeme se k zřícenině a na vyhlídku, zahrajem si pár her, dáme si něco dobrého na zub a opět se vrátíme do šedivé Prahy…

SRAZ bude v sobotu v 7.30 na Hlavním nádraží a předpokládaný návrat je kolem 18. hodiny večerní.

Sebou není potřeba žádné speciální vybavení, vše budou mít vedoucí. Na dětech (a maminkách) bude jen mít batoh, pláštěnku (i když bude krásně), sváču a pití, penízky na jízdné (cca 200 Kč) + kapesné, dobré boty a úsměv a chuť si užít společnou sobotu. Kdo má šátek z loňského roku, neměl by ho zapomenout!  (hlavně modrý tým!   )

Abyste s námi mohli vyrazit, je třeba, aby to táborový tým věděl! Rodiče mohou psát na email info@tabornovysvet.cz a nebo se ozvat Téře (607 558 218) nebo Hanče (731 070 607). Domluvíme s nimi podrobnosti 

A kdo se na na vás bude na výletě těšit? To zatím nechme jako překvápko… ale můžete hádat. Správný tip okamžitě potvrdíme! 

Těšíme se na vás… vaši vedoucí