„Nej“ našich vedoucích – Andy G. [foto]

Dnes přinášíme „nej“ naší nej! Nejlepší hlavní vedoucí, jakou jsme si mohli přát. Tento nelehký úkol na sebe vzala Andy G., máma dvou velkých kluků a manželka našeho kutila, kameramana a kytaristy Richarda (nemějte strach, ani o jeho „nej“ nepřijdete). Andy se věnuje přípravám tábora úplně ze všech stran – zajišťuje administrativu, vede náš tým a má rozhodující slovo… ale když na ní trošku hodíte očko… 🙂 Je to taková naše mamina, která se o nás stará a pečuje, abychom nezemřeli v nepořádku. A teď už hurá na záludné otázky, které jsme Andy položili.

1) Okamžik, kdy sis nejvíce vážila své rodiny?
Svou rodinu miluji. ,, Moji “ kluci jsou můj motor, adrenalin, inspirace, radost, všechno. Vážím si každé společné chvilky a jinak, samozřejmě, mi byli podporou, když mi bylo nejhůře a vše vypadalo dost bídně – jo, i takové dny jsou! 🙂
2) Nejlepší dovolená?
Každá naše dovolená byla něčím zvláštní, jiná od ostatních. Užijeme si to u moře, na horách i na táboře ( jezdíme všichni ). Absolutně ,, na pohodu “ je nám na chalupě – pohodička, relax, kutění, zahrádkaření, voda, houbaření, přátelé, návštěvy příbuzných…… To je moje!
3) Jak by vypadala nejlepší práce pro tebe?
Nemám ráda stereotyp , takže následující kombinace by byla nejlepší : práce na PC – prima kolektiv – smysluplná práce – kreativita – odpovědnost – občas práce v terénu = vysněná práce! Moc mi schází kreativita, takže si v práci asi budu na smlouvy malovat sluníčka a domečky.
4) Na co se nejvíc těšíš letos na táboře?
Těším se úplně na všechno – bezva partu, skvělé děti, zábavu, přírodu, hry……A co přijde – to dopředu nevymyslíš. Už teď vím, že to bude ten nejlepší tábor :-)(dovolená ).S ostatními vedoucími už ,, tvrdě “ makáme na programu tábora!

A nepřipravíme vás ani o motto hlavní vedoucí, které zní: „Nemysli na minulost, žij v přítomnosti a mysli na budoucnost.“

Fotogalerie