„Nej“ našich vedoucích – Háňa M. [foto]

S novým týdnem přichází „zpověď“ dalšího vedoucího – tentokrát Háňi (zatím stále ještě) M. :), která má s různými tábory mnohaletou zkušenost. O tom vypovídá i její motto:„Dospělí sami nikdy nic nechápou a děti to hrozně unavuje, stále a stále jim něco vysvětlovat. Děti musí být k dospělým hodně shovívavé.“ Háňa přes rok pracuje hlavně s papíry, emaily a telefony, také chodí ještě na přednášky do školy a jak sama říká, v létě si s dětmi vždy perfektně odpočine. Při přípravě letošního ročníku se hodně věnuje administrativním záležitostem a kontroluje, aby program dobře seděl. A její odpovědi na záludné „nej“ otázky?
1) Nejtěžší rozhodnutí, jaké jsi kdy musela udělat?
Asi to, když jsem se musela rozloučit se svou první táborovou partou, kam jsem jezdila jako vedoucí, protože už to tam neklapalo. I po 6 letech mi pořád chybí. Ale zase díky tomu jsem poznala tuhle úžasnou partu, se kterou to táhnem už hezkou řádku let

2) Nejlepší zážitek z dětství?
Nejlepší zážitky byly ty, když jsme se zrovna s bráchou nevraždili (asi z toho důvodu, že ty světlé chvilky nebyly moc často ) To jsme pak v aquaparku jezdili na tobogánech a křičeli na sebe „Jsem formule jedna“

3) Nejzábavnější společenská/stolní hra?
Momentálně paříme nejvíc Talisman – stolní hra,kdy vždy hraješ za určitou postavu, která má různé schopnosti a snažíš se získat Korunu moci (a skoro pořád vyhrávám,tak mě to baví :-D)

4) Jaké nejlepší jídlo ti kdy Martin uvařil?
No když jsme spolu s Martinem začínali chodit, já byla kuchyní téměř nepolíbená a vařil hlavně on. Co je pro mě nezapomenutelné jídlo jsou pečené brambory na malé kostičky s rozmarýnem a k tomu maso se sýrovou omáčkou  Bylo to první jídlo, co pro mě kdy nějakej chlap uvařil (když nepočítám tátu )

Fotogalerie