„Nej“ našich vedoucích – Lucka Ch. [foto]

Tentokráte vás čeká vedoucí, která si vybrala latinská motta: „Magnus homo facit magna vestigia. (Velký člověk dělá velké stopy.)“ a „Nulla aetas ad discendum sera. (Žádný věk není příliš pozdní k učení.)“ To je naše Lucka Ch. alias Chybička! Pilná studentka práv, nadšená milovnice přírody a neobvyklých her a aktivit a také vedoucí s dobrodužným genem, která ráda obuje pohorky, na záda hodí batoh a prostě jde… A co nás zajímalo?1) Místo, na které nikdy nezapomeneš?
Domov. To je to nejdůležitější místo na světě. A moc nezáleží na tom, kde se zrovna nachází.
2) Nejoblíbenější táborová hra?
Obecně velké „bojové“ hry v lese. Pevnosti, rozvědčíci, stopovačky, orienťáky, soutěže o nejlepší jídlo uvařené na ohni, o nejlepší přístřešek… nelze uvést kompletní výčet 🙂 Nejradši bych je hrála i jako „dospělák“.
3) Nejvíc ušlapaných kilometrů za den?
Něco okolo 30km kdysi s rodiči na dovolené.
4) Nejkrásnější pocit z cestování?
Nejkrásnější pocit z cestování obecně je určitě svoboda – člověka netlačí čas, může být spontánní a bez plánu, poznávat nové věci. Jeden z okamžiků, kdy u mě naprosto tenhle pocit převládl, byl před několika lety ve Francii, kde jsem byla na studijním pobytu. Byl krásný podzim, byla jsem se projít, sedla jsem si na břehu Loiry, sluníčko hřálo a odráželo se od hladiny a všechno bylo prostě krásné.

A kdo by Chybičku rád poznal trochu více a třeba si s ní popovídal o jejích cestách, bude mít příležitost v létě v Podhradí, kde bude Lucka jedním z článků našeho týmu a určitě se s vámi o své zážitky ráda podělí!

Fotogalerie