„Nej“ našich vedoucích – Martin L. [foto]

Cink cink tralala… vychází nám další „nej“, v němž vám tentokráte přinášíme našeho usměvavého Martina L. O jeho oblibě vtipů, smíchu a legrace svědčí i motto: „Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ A potvrzujeme, že jinak než s úsměvem Martina neznáme… ale co o něm nevíme?
1) Jaké zkoušky na řidičák a na jaký pro tebe byly nejtěžší?
Všechny zkoušky byli asi stejně těžké, co se týče testu. Na řízení asi nejtěžší, byla jízda s nákladním autem a přívěsem. Ovšem nejtěžší byla zkouška byla na učitele autoškoly, zde musí mít člověk vše na 100% a zkouška je dělená na 5 části.
2) Okamžik v tvém životě, kdy jsi potřeboval nejvíce odvahy?
Tak na které si vzpomínám tak asi první byl, když jsem visel na mostové houpačce v Ledči na táboře a měl se pustit, a pustil se. Druhý byl nedávno, když jsem žádal Hanču o ruku
3) Nejlepší zážitek s dronem?
Každý let s dronem je zážitek. Hezké bylo, když jsme s dronem lítali na akci veteránů v Domažlicích a zároveň velice náročné na koordinaci.
4) Největší náhoda, která se ti v životě stala?
Tohle byla asi nejtěžší otázka, jelikož si vůbec nemůžu vzpomenout na nějakou situaci, kdy se mi stala největší náhoda v životě. Většinou to je, když potkám někoho, koho jsem už několik let neviděl a potkám ho na místě, kde bych ho vůbec nečekal.

Děkujeme Martinovi za všechny odpovědi a těšíme se, jaké vtipy a si zabalí sebou do Podhradí. A dobrá rada pro všechny – řiďte se Marťasovým mottem!!! 🙂 Krásný den!

Fotogalerie