ORGANIZACE ODJEZDU

Táborníci, rodiče… máme pár organizačních proseb k zítřejšímu dni. Jelikož zvláštní doba kolem nás stále přetrvává, moc vás prosíme, zda by bylo možné, abychom se zítra na Karlínském náměstí sešli všichni v respirátorech. Není to nařízení, ale věříme, že nám tak pomůžete k bezproblémovému průběhu tábora po celé dva týdny (jelikož máme připravený program na celých 14 dní a nechceme odjíždět domu dříve!!! 🙂 ).

Druhá prosba je pak zaměřená na táborníky, kteří mají v plánu testovat se bezprostředně před odjezdem – než vyhledáte své vedoucí, navštivte prosím stoleček naší milé, sličné slečny zdravotnice Lůci, (který se bude nacházet kousek dál od vchodu do DDM) a která na vše mrkne svým zdravotnickým očkem.

Věříme, že vše proběhne hladce a rychle, aby nám velbloudi na Karlínském náměstí příliš nestrádali, a že po všech těchto nutných procesech se bez problémů a bez obav vydáme na naší velkou egyptskou cestu. Moc děkujeme všem za pomoc a těšíme se!(Něco mi říká, že vedoucí dnes nebudou moci samou radostí z odjezdu ani dospat 😃 )…