Táborová schůzka No. 2

Ahoj deníčku,
tentokrát jsi se mnou na druhé táborové schůzce a já ti pozradím, co se tady teď děje 🙂 Je skvělé, že celý táborový tým je zase pohromadě. Teda celý… je to tak, že už jsme dávno vyrostli z dětských let, už nejsme ani puboši a mnozí z nás ani dospívající. Jsme prostě dospělí a z toho plyne jedna důležitá věc – chodíme do práce. A s tím bohužel souvisí druhá důležitá věc – ne každý má možnost vzít si v létě dovolenou na dva týdny. Přesně to se letos stalo naší Andy. Je to tak, nelíbí se nám to o nic víc než vám, ale nedá se s tím nic dělat. Co to tedy znamená? Naše hlavní vedoucí nemůže být tento rok na táboře, a proto byl tým postavený před první velký úkol – je potřeba najít nového hlavního vedoucího. Diskuze byly dlouhé, vymýšleli jsme různá řešení a přemýšleli o možnostech. Volba nakonec padla na dosavadního zástupce – Míšu N., který se své role se ctí ujal. Pro tábor ani tým se nic zásadního nemění a ani děti se nemusejí bát, že by na táboře došlo k nějakým zásadním změnám. A jestli ano, tak jedině k lepšímu, na tom pilně pracujeme :-). A jestli vás zajímají další týmové změny (víte například, kdo náš tým pro letošní rok obohatí?) nebo nové informace o vašich budoucích vedoucích (kdo změnil své zaměstnání či rozšířil koníčky? Nemá náhodou někdo jiné příjmení? 🙂 ), tak neváhejte a podívějte se na náš TÝM.

A protože nám v týmu už nevládne anarchie (bezvládí, společenský rozklad… občas jsme taková parta pitomých potácivých paviánů, co se dá dělat… 😀 mimochodem… kdo pozná, z jakého filmu je tato věta, má u mě bod! 🙂 ) a máme zase své vedení, pokračujeme neúprosně dál v práci. Pro letošní rok se nám podařilo uhájit si celé Podhradí jen pro sebe. Kdo s námi jel na tábor v loňském roce, tak si jistě pamatuje, že s námi v areálu byl ještě druhý menší tábor – letos to tak však nebude a Podhradí je jen naše! Máme z toho velkou radost a to i proto, že díky této skvělé zprávě můžeme navýšit kapacitu tábora a na velké středověké dobrodružství se tak s námi může vydat více dětí! Proto neváhejte a vyplňte přihlášku ZDE, ať v létě v Podhradí nechybíte. My tam určitě budeme! :-)) 

Jéé deníčku, vždyť já ještě málem zapomněla na další důležitou zprávu pro tebe! Chceme, aby děti věděly, kdo se spolu s nimi bude v Podhradí účastnit velkého středověkého dobrodružství, a proto připravujeme velké FOTODNY VEDOUCÍCH! Každý z nás dostal za úkol nafotit svůj běžný den a obrázky doplnit popisky, abyste nás mohli poznat zase o trochu více. Schválně, jestli vás třeba něco překvapí 🙂 Tak nezapomeňte kromě stránek sledovat i náš facebookový profil.

Tábornice Té, která zapomněla dávat pozor, co se děje na schůzce… 🙂