Jak vypadá den našich vedoucích? [foto]

Víš ty, co mě dnes tak napadlo, deníčku?
Děti nás znají z tábora jako praštěné dospělé, kteří s nimi během léta hrají hry, chodí na výlety a užívají si prostě každou chvilku společně strávených čtrnácti dní. Na táboře přesně takoví jsme – v teplácích, holky bez makeupu (ale neboj, vždy s vyčištěnými zuby, to zase jo!) a kluci bez telefonů a tabletů v rukách. Tábor je pro nás dovolená, je to odpočinek a je to čas, kdy můžeme být zase tak trochu dětmi. Ale jak vypadají takové naše běžné pracovní dny? Rozhodli jsme se, že to na sebe teď práskneme a ukážeme dětem tu naší trochu oficiálnější, serióznější (a někdy trochu nudnější) podobu.Není to tak dávno, co jsme byli skoro všichni studenti vysokých či středních škol. Musím říct, že to někdy byla trochu větší zábava, protože jsme na sebe měli více času. Skloubit teď všechny pracovní povinnosti je složitější, ale pár studentů mezi sebou stále máme.
Většinu svého času musí ve škole stále trávit Michal G., trochu volnější režim mají naše vysokoškolačky Káťa, Lucka, Maruška a Lůca, které si teď „užívají“ zkouškové období. Určitě vás nepřekvapí, že skoro všechny zkoušky už jsou úspěšně za nimi. Lůca si navíc své studium zpestřuje různými kurzy a praxemi (viz foto). Škola stále ještě trápí naší Háňu, ta je ale zároveň zapojená v pracovním procesu dospělých a proto je na jejích bedrech povinností více než dost. Naštěstí má Háňa skvělého šéfa, který se nechá uplatit pár piškoty a kolečkem dobrého salámu 🙂 (viz foto). Mnohem lépe je na tom Terezka, která školu před pár týdny skončila, čekají ji dlouhé prázdniny a letní dny tráví třeba se zmrzlinou 🙂 (viz foto).
Více vedoucích z týmu má to štěstí, že může svůj pracovní den trávit venku. Je to třeba Šuplák, který se v práci potkává s vrtnou soustavou, jenž provádí průzkumy pro bytový dům. Kdo si neumí představit, jak taková mašinka vypadá, ať se jukne na fotky. No a celkem fajn den tráví i Martin, který se zabývá měřením hluku a to na těch nejrůznějších místech (opět viz foto). Venku je občas i Terezka Š., která jezdí po celé republice na služební cesty. Když však musí být v kanceláři, je pohled z jejího okna trochu šedivý (přesvědčte se ve fotogalerii).
Uvnitř v kancelářích, nejčastěji před počítačem, sedí ten „zbytek“ 🙂 Andrea musí vyřizovat hodně emailů a telefonátů, Michal N. používá jazyk, kterým se normálně nemluví, Richardovou povinností je řídit několik pražských trafik a Dan se pohybuje mezi hrnci, knedlíky, kanceláří plnou administrativních povinností a autem s boxy plnými mňamky.

Tak zhruba takhle vypadáme, když pracujeme… jestli děti něco zaujalo, klidně nám mohou napsat, deníčku! A nebo počkat na léto v Podhradí, třeba večer u táboráku budeme mít spoustu času si o všem povídat. Já už se na to tak těším! A protože mám teď tolik volna, doufám, že ti budu psát trochu častěji deníčku, tak se těš i ty na všechny novinky! 🙂

Flákající se tábornice Té

Fotogalerie