VZKAZY A POHLEDY!

 

 

Rodiče, babičky a dědečkové, tetičky a kamarádi!!! Prosím pište nám na tábor!

Budeme moc rádi, když od vás dostaneme nějaké krásné pohledy a vzkazy!!!! (Nezapomeňte, že i vedoucí klidně mohou dostat dopisy!!! 🙂 ). Kromě adresy na tábor uvedené v obrázku je možné posílat vzkazy přes kontaktní formulář na těchto stránkách nebo využít emailové adresy info@tabornovysvet.cz. Veškeré zprávy budou vytištěny a předány dětem na nástěnku. Kontaktovat nás také můžete na našem facebookovém profilu Tábor NOVÝ SVĚT a nebo se informovat přímo u hlavní vedoucí Andrey Gregorové na telefonním čísle 773 486 696. Berte však prosím ohledy na zhoršený telefonní signál a především na naší účast na táborovém programu. Samozřejmě však budeme odpovídat hned, jak to bude možné.

Připomínáme, že z hygienických důvodů nejsou na táboře možné návštěvy rodičů a příbuzných. Nebojte se však, že byste nevěděli, co se u nás celých čtrnáct dní děje. Naši vedoucí jsou připravení dávat každý den na webové stránky i na Facebook nové fotky z uplynulého dne. NAVÍC jste si mohli na stránkách všimnout kategorie „Táborový deník 2017“ v němž se budou každý den objevovat zápisy z kroniky a informace o tom, co právě děláme. Našim hlavním cílem je však připravit nezapomenutelný a nabitý program pro Vaše dítka, a proto buďte shovívavý k případnému zpoždění 🙂 Věříme, že nejcennější informace, jak u nás probíhalo, budou vzpomínky Vašich dětí, které vám budou sdělovat po návratu z „našeho západu“.

Těšíme se na všechny již za dva dny, konkrétně 12.30 na adrese Karlínské náměstí 7, Praha 8 (DDM hl. m. Prahy – Karlínské Spektrum)

Tým Tábora NOVÝ SVĚT