Vítejte v Magické zemi Avazas

Vítejte v Magické zemi Avazas. V zemi, kde se nachází nepřeberné množství magických stvoření. Je to útočiště pro všechny bytosti, které by se jinak nepotkaly. Je jedno, jestli patříte k ztracenému severskému božstvu, nebo k lesním národům. K bytostem vzrůstu malého nebo naopak obřího, do minulosti, budoucnosti nebo přítomnosti. Avazas je tu pro všechny. Na oplátku chce jediné – abyste ho chránili.

I to je účelem Citadely. Ta sdružuje čtyři Poslání, ve kterých vás vycvičí a které udržují pořádek. Jedná se o poslání válečnické, kde síla není jedinou předností. O poslání čarodějnictví, ve kterém nejde jen o nahodilá kouzla. O poslání léčitelské, kde nejen mícháte lektvary. A o poslání jasnovidecké, ve kterém nejde jen o předpověď věcí budoucích.

V Avazasu bydlí kromě jeho různorodého obyvatelstva také spousta monster, která mohou ohrozit všechny bytosti země. Citadela se už století snaží přijít na to, kdo jsou její nepřátelé a vede si tak o všech monstrech pečlivý přehled. A i proto poskytuje nalezení Poslání všem, kteří o to stojí a kteří budou zemi chránit.

Najdi svou družinu, která ti pomůže v nalezení tvých silných stránek, překonání strachu i nalezení tvého Poslání.

Přidej se do Citadely!