Den devátý – Bandité

Dnešní ráno se nám stávalo možná trochu hůře, ale zato s pocitem, že jsme hrdinové! Proč? V noci jsme totiž všichni zvládli stezku odvahy. Před půlnocí byly děti vyhnány z chatek a po svíčkách prošly celou trasu v nočním tmavém lese. Za to si všichni zaslouží velký obdiv!
Odměnou byl prodloužený budíček a opět výborná snídaně. Jenže co se stalo potom… Naši bezpečnou americkou banku, kde měly stavební čety uložené své těžce vydělané peníze, přepadli bandité. Všechny šeky ukradli a utekli do lesa. My se ale bez ohledu na počasí neohroženě vydali za nimi. Celé dopoledne jsme pátrali po jejich identitách a nakonec se nám podařilo dva bandity zajmout! Zavřeli jsme je do vězení a oni tam zpytovali svoje svědomí. Dokonce jsme byli tak hodní, že jsme jim dali i najíst. Nakonec se tedy umoudřili a rozhodli se, že své hříchy smyjí ve Zlaté řece a napraví se. Banditi se sice chvilku snažili utéct, ale potom do řeky opravdu vkráčeli a omyly se. Uvěřili jsme jim tedy a pustili je, ačkoliv peníze už nám vrátit nemohli, protože je všechny utratili.
K obědu dnes byla polévka s knedlíčky a brambory s výborným masem v testíčku. Děti ani vedoucí si jídlo nemohli vynachválit. Potom jsme si dopřáli odpolední odpočinek a celý tábor se pak zapojil do společné hry Banditi a šerifové. Po několika kolech velkých soubojů jsme se dali do posledního úkolu odpoledního programu – společné focení. Byly připravené dva westernové rámečky, ve kterých jsme se postupně prostřídali, skoro snad každý s každým a vzniklo tak mnoho úžasných fotek a nezapomenutelných vzpomínek. Můžete se jimi kochat v naší galerii. Nám se fotky mooooc líbí!!!! 🙂 Po velké fotoakci nás zase čekalo jídlo – byli jsme na skok v Itálii a pochutnali jsme si na pizze. A večer naše síly zbyly už jen na návštěvu kina – dnes je na programu Tajný život domácích mazlíčků. A pak hupky dupky do postýlky. Dobrou noc s krásně hvězdným nebem nad hlavou.

Fotogalerie