Den třetí – přeprava materiálu

Dnešní den nás ráno sice sluníčko nevítalo, ale od rozcvičky nás to neodradilo! Každý jsme si museli najít svou „vstupenku na snídani“, což se naštěstí všem povedlo, a tak jsme se všichni ráno posilnili na dlouhý den.

Celé dopoledne pak oddíly trávily čas se svými vedoucími v různých sportovních kláních, těžkém zápolení a při hrách. Proběhl zapálený boj o vlajku, hrálo se „Palermo“, Molkki, Softball, házelo se míčem i létacím talířem a také jsme se cachtali v bazénu. Dopoledne uteklo jako voda a k obědu jsme dnes měli nudličkovou polévku a kuře na paprice s knedlíkem.
Po poledním klidu nás pak čekala další etapa celotáborové hry. Tentokráte jsme se vydali do lesa, v němž bylo několik městeček s cenným materiálem na stavbu, který bylo potřeba přepravit do správného města. Naneštěstí bylo území hlídáno bandity a ti se všemi silami snažili přepravníkům jejich snahy zmařit. Všechny stavební čety si nakonec svůj potřebný materiál sehnaly a tak může stavba železnice pokračovat. Nejlépe si v dnešní etapě vedl tým černých a získávají tak krásné čtyři pražce do železniční stavby.
K večeři jsme si dali výborné vepřové maso v mrkvi s bramborem a poté se celý tábor rozvlnil v rytmu diskotéky. Probíhala pod širým nebem, měli jsme kouř, světýlka a především skvělého dýdžeje Pokustóna (pokoušejícího se o tón 😀 ). Bylo to skvělé! Všichni jsme si to náramně užili a v takových chvílích nebylo poznat, kdo je ten velký a kdo malý. Tak nějak jsme „pařili“ všichni… 🙂
Spánek se nám trochu protahoval, neboť když jsme ulehali do postelí, tak jsme ještě v uších slyšeli rytmus hudby a těla nám stále tancovala. Odpočinek je však důležitý, proto už vypínáme naše elektronická zařízení a odebíráme se do říše snů. Těšíme se, jaký program nás čeká zítřejší den. Dobrou noc přejeme i všem ostatním.