DEN 6 – Planeta Oggy a škodíci

Dnešní ráno nás čekala opět zábavná vesmírná rozcvička – posádky ze svých těl vytvářely neobvyklé tvary vesmírných lodí. Po snídani jsme zjistili, že jsme doletěli k planetě Oggy a bohužel se na naši loď trochu zblízka podívali škodíci – ukradli nám z pultu všechny čudlíky. Ach jo… posádky se tedy musely vydat za nimi a snažily se získat čudlíky zpět. Ovšem škodíci jim nedali nic zadarmo a „své“ ukradené bohatství si bránili. Hráči však prokázali obrovskou statečnost a odhodlaně se pustili do boje, který nakonec vyhráli a škodíci jim všechny důležité části jejich pultu vrátili. Při obědě jsme se hladově vrhli na obalovanou tresku s bramborami a potom zasloužený odpočinek. Je vidět, že síly a energie už začínají trochu ubývat a je třeba je stále častěji doplňovat.

         Odpoledne jsme vytvořili na památku do naší táborové kroniky společné oddílové fotky, které si už můžete prohlédnout v sekci fotogalerie. Pečovali jsme také o tábor a uklidili jsme si svoje kajuty. Dále byly na programu klidové odpočinkové hry a samozřejmě bazén, protože počasí je stále krásné. Jsme moc rádi! 🙂

         Večer mohly děti opět navštívit různé aktivity vedoucích – vyrábělo se origami z papíru, lakovaly se nehty, hrála se vybika a volejbal, pletly se copánky a vyráběly se náušnice. A pak už zase zavrtat se do pelíšku a probudit se do dalšího krásného dne.